Együttműködünk

Konyhai kisegítő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Fürdők Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Konyhai kisegítő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányaid vannak, középfokú végzettség előny
  • Szeretsz sürögni-forogni a konyhában
  • Örülünk, ha van már tapasztalatod a munkakörben, de ha nem, az sem baj, betanítunk
  • Igényes vagy önmagadra és a munkádra is
  • Jól bánsz a konyhai eszközökkel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A főzéshez szükséges nyersanyagok megtisztítása, feldarabolása, előkészítése
  • Tányérok, edények, ételmaradékok összegyűjtése
  • Tálcák begyűjtése, fertőtlenítése
  • Fekete és fehér mosogatás
  • Szemetesek kiürítése
  • Munkafelületek, falak, csempék, gépek berendezések tisztítása

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Fürdők Kft. telephelyei

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről