Miskolc

Today, május 19, 2021
00:00-06:00

Felhőtlen

Felhőtlen
11 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Műszaki vezető-főmérnök helyettes

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Fürdők Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Műszaki vezető-főmérnök helyettes pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Több éves szakmai tapasztalatod van ezen a területen
  • Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A szakterületen tárolt alapbizonylatok, jogszabályi előírás és belső szabályzat szerinti megőrzése, tárolása, visszakereshetőségének koordinálása
  • Munkavégzése során észlelt hiányosságok, szabálytalanságok feltárása, jelzése, megszüntetése, a szükséges intézkedések kezdeményezése, javaslattétel a munkamódszerek és a hatékonyság javítására
  • Javaslat a fürdőgépészeti és karbantartási folyamatok stratégiai elveinek kidolgozására, ezek műszaki tartalmának, költségeinek és időbeli lefolyásának megtervezésére, irányítására
  • A fürdőgépészeti és karbantartási feladatok elvégzésének, végrehajtásának koordinálása
  • A fürdőgépészeti berendezések, valamint karbantartási eszközök üzemeltetésére és karbantartására vonatkozó  feladatok koordinálása
  • Az egységek közműellátását biztosító területek üzemeltetési és karbantartási feladatainak teljes körű szervezésének, továbbá a folyamatos üzemvitel és a műszaki színvonal hosszú távú támogatása és fenntartása
  • A szolgáltatások szintjének emelése és a folyamatos működés biztosításának érdekében a szükséges külső kapcsolatok támogatása
  • Törekvés az energia költségek racionalizálására és energia megtakarítás elérésre
  • Vezetői döntés előkészítéséhez adatokat, információkat szolgáltat a közvetlen vezetője részére
  • Gondoskodik az eszközök üzembiztos használatáról és működéséről
  • Ellátja a társaság egységeinek teljes körű műszaki felügyeletének támogatását
  • Kapcsolatot tart az érintett hatóságokkal
  • Javaslatot tesz az üzleti terv elkészítésére
  • Elősegíti a műszaki területre vonatkozó beszerzések ütemezését, gondoskodik annak engedélyeztetéséről, nyomon követi megvalósulását

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Felsőfokú villamos, gépész vagy építőmérnök végzettséggel rendelkezel
  • 1 éves vezetési tapasztalattal rendelkezel

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3519 Miskolc, Pazár sétány 1.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről