Miskolc

Today, október 21, 2020
06:00-12:00

Partly cloudy

5 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Ügyfélkapcsolati és értékesítési vezető

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Fürdők Kft.–nél!
Most itt az alkalom, Ügyfélkapcsolati és értékesítési vezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú iskolai végzettséggel (értékesítés/PR/marketing szakirányon) rendelkezel
  • Legalább 2 év értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalatod és középfokú angol nyelvtudásod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és van vezetési tapasztalatod
  • Kiváló a szervező- és kommunikációs készséged
  • Megbízhatóság, rugalmasság, mobilitás jellemez
  • Magas a stressztűrő képességed

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Éves marketingterv elkészítése a Társaság szervezetei részére.
  • A Társaság szervezeteit érintő arculat kialakításában való aktív részvétel, arculati kézikönyvek betartatása, grafikai anyagok arculati előírások szerinti terveztetése.
  • A Társaság szervezeteinek részére marketing kampányok teljes körű koordinálása, összeállítása, grafikai anyagok készíttetése, jóváhagyási folyamatok betartatása, ellenőrzése.
  • A Társaság tevékenységi körébe tartozó weboldalak aktualizálásának, karbantartásának  koordinálása, tartalmának ellenőrzése.
  • Közösségi média felületek aktualizálásnak koordinálása, tartalmának ellenőrzése.
  • Influencer kampányok tartalmi előkészítése, banner és display kampányok koordinálása, hírlevél rendszer folyamatos kezelése.
  • TV és rádió megjelenések, közterületi reklámok tartalmi előkészítése.
  • Kiadványok, nyomdai anyagok, PR cikkek, sajtómegjelenések tartalmi előkészítése, grafika terveztetése.
  • Reklámtárgyak, marketingeszközök grafikai terveztetése, megrendelések megszervezése.
  • Vállalti és imázs fotózások, forgatások koordinálása, forgatókönyv tervezés.
  • A szervezetek saját és zártkörű rendezvényeinek, programjainak teljes körű szervezése, koordinálása és ellenőrzése, valamint egyéb városi rendezvényekkel történő együttműködés.
  • Kiemelt vendégkörök kezelésével kapcsolatban felmerült feladatok ellátása.
  • Értékesítéssel összefüggő statisztikák készítése, ellenőrzése.
  • Szakterületi feladatainak képességei teljes kifejtésével, elvárható szakértelemmel és gondossággal történő ellátása, a határidők betartása és betartatása.

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolc, Pazár sétány 1.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről