Miskolc

Today, május 9, 2021
12:00-18:00

Partly cloudy

17 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Lakatos

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Lakatos pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Lakatos végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalatod van
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Fémlemez vágás és átalakítás céljára történő előkészítése
  • Könnyű acél- és fémszerkezetű ajtók, ablakok, rácsok, válaszfalak, lépcsők, korlátok, csőszerkezetű berendezések készítése, javítása, szerelése, karbantartása, beépítése
  • Vas- és alumíniumszerkezetű kapuk, ajtók és ablakok, korlátok elkészítése, összeszerelése, föl- és leszerelése, karbantartása, javítása
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
  • Gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása, felújítási munkák végzése
  • Acélszerkezeti jellegű munkáknál esetleges hegesztési művelet végzése

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50. valamint Miskolc város közigazgatási területe

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről