Együttműködünk

Munkavédelmi és környezetvédelmi munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Városgazda Kft.–nél!
Most itt az alkalom, Munkavédelmi és környezetvédelmi munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú környezetvédelmi/ környezetmérnöki, középfokú munkavédelmi és tűzvédelmi szakirányú végzettséged van
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod van, vezetési tapasztalattal

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szaktevékenység ellátása a Társaság működési területén
  • Környezetvédelmi hatósági engedélyezések dokumentációinak összeállítása, környezeti felülvizsgálatok lebonyolítása, nyilvántartások vezetése
  • Jogszabály által előírt adatszolgáltatási, bevallási kötelezettség teljesítése, környezetvédelmi, minőségügyi, biztonsági jellegű panaszok felülvizsgálata és a környezeti károk felszámolásának koordinálása
  • Előadás tartása a környezetterhelés csökkentésének lehetőségeiről, az átadott ismeretanyag betartásának felügyelete és felszámolása
  • ISO 50001 energiagazdálkodási irányítási rendszer fenntartása, folyamatos fejlesztése, dokumentum követelmények kidolgozása
  • Munkavédelmi Szabályzat készítése, módosítása és végrehajtásának ellenőrzése
  • Közreműködés a bejelentett munka- és üzemi baleseteket kivizsgálásában
  • Jegyzőkönyvezés, munkabaleseti nyilvántartás vezetése
  •  Közreműködik az egyéni védőeszközök, munkaeszközök meghatározásában, ellenőrzi azok kiadását, használatát
  •  Munka- és tűzvédelmi oktató anyag elkészítése, rendszeres aktualizálása, az ismétlődő biztonságtechnikai oktatás megszervezése
  • Megismertetni és végrehajtani a munkavállalókkal a Tűzvédelmi Szabályzatban foglaltakat, a Tűzriadó Tervet, a tűzjelzés módját és a tűzvédelmi eszközök használatát
  • Ellenőrizni a tűzoltó készülékek üzemképességét és az elhelyezett tűzvédelmi figyelmeztető táblákat, matricák meglétét
  • A tűzvédelmi szempontból felülvizsgálatra kötelezett berendezések felülvizsgálati dokumentációinak nyilvántartása és hatósági ellenőrzések bemutatása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Energiagazdálkodási irányítási rendszerek/belső vállalati auditor képzettséggel vagy tapasztalattal rendelkezel

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttérrel rendelkezünk
  • Az alapbéren túl béren kívüli juttatással is díjazzuk a munkádat (Br. 350.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőséget kínálunk vállalati üdülőinkben
  • Dolgozói kedvezmények várnak Rád Miskolcon, szerződött partnereinknél
  • Támogatjuk betanulásodat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Kft.

Cím: 3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről