Miskolc

Today, szeptember 17, 2021
06:00-12:00

Heavy rain

Heavy rain
17 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Zoopedagógus

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Zoopedagógus pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Van tapasztalatod ezen a területen
  • Jól kommunikálsz és megbízható vagy

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A különböző korcsoportoknak zoopedagógia foglalkozások, -és zoo-napközik tematikájának kidolgozása
  • Pedagógusok és belső dolgozók képzési tervének kidolgozása
  • Kapcsolattartás a miskolci oktatási intézményekkel (óvodák, általános és középiskolák, felsőoktatási intézmények, pedagógia intézetek)
  • Aktív részvétel a az állatkertben vagy külső helyszínen megrendezésre kerülő rendezvényeken
  • Felelősségvállalás a foglalkozásokon részt vevő gyermekek testi épségéért
  • Az állatkertben folyó kutatások, tudományos munkák és felmérések segítése, szakmai gyakorlatok vezetése
  • Az állatkertben dolgozó önkéntesek munkájának koordinálása, ügyintézési feladatok

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Felsőfokú biológusi vagy természetvédelmi végzettséggel rendelkezel

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolci Állatkert és Kultúrpark, Csanyik-völgy

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről