Miskolc

Today, október 21, 2020
06:00-12:00

Partly cloudy

5 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Behajtási munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Behajtási munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (gazdasági/pénzügyi/jogi)
  • Felhasználói szinten tudod kezelni a MS Office programokat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Vevők írásbeli felszólítása az eljárási rendnek megfelelően
  • Felhasználói tartozással kapcsolatos levelezések lebonyolítása
  • Telefonos ügyfélszolgálati rendszer használata
  • Részletfizetési kérelmek feldolgozása, megállapodások megkötése, késedelmi kamat kiszámolása és kiterhelése a Felhasználó részére
  • Nem fizetés esetén jogi eljárások elindítása, valamint a szolgáltatás korlátozásának/felfüggesztésének előkészítése
  • A nem fizető Felhasználók esetében fizetési meghagyási eljárás kezdeményezése, a benyújtáshoz szükséges dokumentumok összeállítása
  • Bírósági végrehajtás kezdeményezése, előkészítése
  • Egyeztetés a végrehajtókkal (értesítés megszüntetésről, befizetések egyeztetése stb.)
  • A közületi Felhasználók részére készült jóváíró számlák/túlfizetések kompenzációs rendezése, írásos tájékoztatás küldése
  • Fizetési morál javítása telefonos megkeresésekkel
  • Egyenlegközlő levelek készítése és postázása
  • Behajthatatlannak minősülő követelések listázása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettség

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila u. 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről