Miskolc

Today, május 19, 2021
00:00-06:00

Felhőtlen

Felhőtlen
11 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Hibaelhárítási munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Hibaelhárítási munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalatod van
  • Felhasználói szinten ismered a Ms Office programokat
  • Van B kategóriás vezetői engedélyed

Milyen feladatok várnak Rád?

  • MIR rendszer kulcsfelhasználói feladatainak ellátása
  • Karbantartási, beruházási és gördülő fejlesztési terv összeállításában, előkészítésében való részvétel
  • Az utólagos közterület helyreállítások ellenőrzési dokumentumainak rendszerezése, ezzel kapcsolatos szükséges tájékoztatások elvégzése
  • Helyszíni ellenőrzések elvégzése és azok dokumentálása
  • Felhasználói panaszok kivizsgálása
  • Statisztikák, kimutatások készítése, bizonylatok kezelése
  • Készletek kezelése, leltár előkészítésében való részvétel
  • Tagvállalatokkal való kapcsolattartás

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Vízépítési, vízgazdálkodási vagy épületgépészeti képzettség

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila u. 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről