Miskolc

Today, május 19, 2021
00:00-06:00

Felhőtlen

Felhőtlen
11 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Raktárkezelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Raktárkezelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • ADR 1.3 vizsgád van
  • Dolgoztál már hasonló területen
  • Felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Operatív raktárkezelői feladatok ellátása (anyagok betárolása, mennyiségi, minőségi átvétel, szervezeti egységek anyag- és eszközigényeinek kielégítése a raktárkészletről, megfelelően bizonylatolva)
  • Anyagok raktári beérkezését követően történő rögzítése a vállalati ügyviteli rendszer anyagmodulban
  • A ki- vagy visszavételezési, anyageladás bizonylatainak számítógépes feldolgozása
  • Folyamatos riportok készítése az anyaggazdálkodók és a közvetlen vezető részére
  • Cikkszámrendszer folyamatos karbantartása a vállalati ügyviteli rendszerben
  • Központilag előírt, különféle statisztikákhoz használatos kódszámrendszerek (BTO, VTSZ) előírás szerinti alkalmazásának nyomon követése, karbantartása
  • Pénzügyi, számviteli folyamatok támogatása
  • Anyaggazdálkodók munkájának segítése
  • Az éves vagyonmegállapító leltár előkészítésében, lebonyolításában való aktív részvétel
  • Raktározással kapcsolatos adatszolgáltatás a különböző szervezeti egységek felé
  • Megfelelő, tiszta raktári környezet fenntartása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • C kategóriás jogosítvány és GKI
  • Raktárkezelői végzettség
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila u. 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről