Együttműködünk

Számlázási munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Számlázási munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel (Érettségi)
  • Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeled

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A vízmérő leolvasók által olvasott vízmérő adatok rögzítése, a rögzített mennyiségek ellenértékének kiszámlázása egyéb díjszabású felhasználási helyekre, lakossági és az elkülönült felhasználók esetében.
  • A társaság által végzett termékértékesítési és szolgáltatási tevékenységek ellenértékének a vevők részére történő kiszámlázása.
  • A társaságunk által kiállított vízmérőcserelapok átvétele, új igénybevett szolgáltatások nyilvántartásba vétele a számlázási rendszerben.

  • Telefonon érkező vízmérőállás bejelentések fogadása, adategyeztetés a felhasználóval, szükséges és elvégezhető módosítások rögzítése, fogyasztók tájékoztatása a felhasználói reklamációk elkerülése céljából.
  • A nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz elszállításának számlázása.
  • Kinyomtatott számlák mellékletekkel való ellátása, kinyomtatott számlák ellenőrzése. A vidéki címre kézbesítendő számlák postázásra előkészítése, valamint a 100.000.- Ft feletti fizetendő összeggel rendelkező vízdíjszámlák tértivevénnyel, Iratkezelő rendszeren keresztül történő postázása, a kézbesítés bizonyíthatóságának érdekében.
  • Számlázási dokumentáció nyilvántartása, irattározása, a bármikor visszakereshető dokumentum állomány áttekinthetősége érdekében.
  • Adat és információ szolgáltatási feladatok külső és belső szervezetek részére.
  • Statisztikai adat - és információszolgáltatás az elvégzett mérőcserékre vonatkozóan külső és belső szervezetek részére, az adatkérők által megadott határidőig.

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Gazdasági és/vagy pénzügyi végzettség
  • KKR informatikai rendszer ismeret
  • 1 év szakmai tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről