Miskolc

Today, április 23, 2021
00:00-06:00

Partly cloudy

8 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Villamosmérnök

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Villamosmérnök pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Villamosmérnök végzettséggel rendelkezel
  • Van releváns szakmai tapasztalatod
  • Gyakorlati gondolkodás és jó rendszerező képesség jellemez

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Energetikai feladatokkal kapcsolatban fejlesztési irányú javaslattétel, együttműködve az érintett szervezeti egységek felelőseivel
  • Kapcsolattartás, együttműködés a MIHŐ Kft. szakembereivel és rajtuk keresztül az energia kereskedőkkel, szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • A területet érintő minőségügyi folyamatok felügyelete, ellenőrzése
  • ISO 50001 szabvány szerinti energiagazdálkodási irányítási rendszer működtetésében való részvétel az energiagazdálkodási teljesítmény javítása érdekében
  • A létesítmények, berendezések és rendszerek, valamint az ezekhez tartozó műszerek és automatikák üzemkészségének, karbantartásának, gazdaságos üzemeltetésének, nyilvántartásának biztosítása
  • Az energiaköltségek alakulásának figyelemmel kísérete és elemzése, a műszakilag megalapozott energianormák kidolgozása, bevezetése, fejlesztése
  • A biztonságos és gazdaságos üzemeltetéshez szükséges mérések elvégzése, kiértékelése és ezek alapján a szükséges intézkedések megtétele
  • Adatszolgáltatás a központi és felügyeleti-, egyéb szervek részére
  • A távfelügyeleti rendszer adminisztrációs feladatainak ellátása (támogatás, szaktanácsadás, PLC programozás)
  • Éves energetikai tervek határidőre történő elkészítése

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Vezetői tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila u. 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről