Miskolc

Today, augusztus 6, 2021
00:00-06:00

Partly cloudy

17 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Vízmérő leolvasási adminisztrátor

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Részmunkaidős álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Vízmérő leolvasási adminisztrátor pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled a Ms Office programokat
  • Pontos és precíz munkavégzés jellemez

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A leolvasó lapok sorszámuk szerinti sorba rendezése a mindenkori visszakereshetőség érdekében
  • A vízmérő leolvasás elvégzését követően a leadásra került leolvasó lapok átvétele és ellenőrzése
  • A vízmérő leolvasók által leadott papíron kiírt mérőállások tárolás, a leolvasó nevével, a leolvasás dátumával, valamint a körzet megnevezéssel ellátva az esetleges keresés céljából
  • A vízmérő leolvasók által felvett jegyzőkönyvek átadása
  • A családi házas leolvasó listák rögzítése az aktuális hónap végéig, a leolvasó listák átadása a számlázási munkatársak részére
  • A vízmérő leolvasó által szolgáltatott adatok, információk rögzítése
  • Jegyzőkönyvek digitalizálása, meghatározott szerveren történő tárolása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, József Attila u. 78.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről