Együttműködünk

Vízműgépész

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Határozott idejű álláslehetőség a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Vízműgépész pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezel (vízgazdálkodási, villamosipari, gépipari vagy villanyszerelői végzettség)
  • Felhasználói szinten ismered a MS Office programokat
  • Van B kategóriás vezetői engedélyed
  • Rendelkezel vízellátási és víztermelési szakterületen szerzett szakmai tapasztalattal

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Méri, ellenőrzi, dokumentálja a Távfelügyeleti és Monitoring rendszer felhasználásával az üzemviteli adatokat, jellemzőket, eseményeket
  • Üzemzavart elhárítja, a vízszolgáltatást a legrövidebb időn belül visszaállítja, a szükséges intézkedéseket megteszi
  • A Klórozó berendezést, a vegyszeres folyamatokat az előírt biztonsággal kezeli, üzemelteti
  • Üzemviteli jellemzőkből rendszeres adat- és táblázatkezelést, dokumentálást, jelentést készít
  • Tervezett és eseti elektromos, gépészeti, vízhálózati és egyéb kiskarbantartási munkákat elvégzi
  • Elvégzi az ivóvíz előállításához, továbbításához szükséges villamos és gépészeti tartalék gépek, gépegységek, szivattyúk, technológiai és kiegészítő berendezések üzempróbáit
  • Elvégzi a létesítmények (források, gépházak, védterületek) üzemeltetését, ellenőrzését, négyévszakos gondozását, karbantartását
  • Teljesíti a vízminőség vizsgálatokkal kapcsolatos feladatokat, biztosítja a vízmintavételezést a Laboratórium számára
  • Eleget tesz a vízbázis, vízminőség, környezetvédelmi, közegészségügyi előírások betartásáért.
  • Vízbázisvédelmi bejárásokat ütemtervnek megfelelően elvégzi és dokumentálja

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Könnyűgépkezelői engedély
  • Kisgépkezelői engedély
  • Nehézpótkocsi jogosítvány
  • ADR 1.3
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Kft. Ivóvíz gazdálkodási szervezet vízi létesítményei

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.