Együttműködünk

Autóvillamossági szerelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Autóvillamossági szerelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • szakirányú, autóvillamossági szerelő vagy autóelektronikai műszerész végzettség,

Milyen feladatok várnak Rád?

  • autóbuszok villamos berendezéseinek műszeres ellenőrzése, beszabályozása, javítása és karbantartása,
  • a szakma gyakorlásához előírt és érvényben lévő típusonkénti technológiák betartása,
  • az integrált irányítási rendszer (ISO 9001, 14001, 50001 és VABIR)  hatályban lévő előírásainak betartása
  • a munkavégzéshez használt gépek, berendezések rendeltetésszerű használata,

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • tehergépjármű vagy autóbusz javításban szerzett tapasztalat
  • gázautó szerelő bizonyítvány
  • gázbiztonsági szakvizsga
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről