Együttműködünk

Járműfényező

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Járműfényező pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Szakirányú szakmunkás végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Előkészíti a fényezésre átvett jármű, gép, berendezés fém és egyéb anyagú tárgyak felületét, majd a megrendelés alapján, a meghatározott színben elvégzi a fényezési tevékenységet.
  • Felismeri a korrózió megjelenési formáit, ez alapján kiválasztja a felület előkészítéséhez szükséges korrózió gátló anyagot, alapozó és fedőfestéket a végleges bevonat elkészítése céljából.
  • Kiszámítja a bevonandó felület nagyságát, és ez alapján, a gyártó által specifikált arányok alkalmazásával végzi a fényezőanyag kikeverését.
  • Kár helyreállítási feladatok esetén felülettisztítási, polírozási tevékenységet végez a tevékenységhez szükséges eszközök és anyagok meghatározását, kiválasztását követően.
  • Kezeli a fényezőüzem technológiájához tartozó légtechnikai berendezéseket.

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • tűzvédelmi szakvizsga

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről