Együttműködünk

Jogtanácsos

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Városi Közlekedési Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Jogtanácsos pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Jogi szakvizsga és legalább 5 év szakmai gyakorlat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • ’B’ kategóriás járművezetői engedély

Előny:

  • Köztulajdonban álló gazdasági társaságnál szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv magabiztos használata
  • Vezetői tapasztalat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Peres és peren kívüli eljárások előkészítése, lefolytatása során az MVK Zrt. teljes körű jogi képviselete és érdekeinek érvényesítése
  • Közreműködés az MVK Zrt. szerződéseinek előkészítésében, megkötésében, a szerződésekből származó igények érvényesítésében.
  • Az MVK Zrt. szerződései nyilvántartásának vezetése.
  • Jogi támogatás nyújtása a hatósági engedélyek társasági szintű nyilvántartásának felügyeletében, megbízott szakterületi munkatársak tevékenységének segítésében.
  • Jogi támogatás nyújtása az MVK Zrt. működéséhez szükséges engedélyezési eljárások jogi kérdéseiben.
  • Okiratok belső szervezeti, nem közhiteles hitelesítése, cégkivonat biztosítása.
  • Közreműködés az MVK Zrt. működését szabályzó Igazgatói utasítások, szabályzatok, Irányítási eljárások készítésében, karbantartásában.
  • Az MVK Zrt.-nél megbízás alapján tevékenykedő ügyvédekkel, valamint a Miskolc Holding Zrt. Jogi Kabinetével való kapcsolattartás
  • Jogi támogatás nyújtása az MVK Zrt. Vezérigazgatója, a Szakigazgatók, a Szakterületeket irányító vezetők és a munkavállalók részére.

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről