Együttműködünk

TMK Lakatos

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, TMK Lakatos pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Szakirányú műszaki (gépszerelő, lakatos, géplakatos, szerkezeti lakatos) végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Üzemzavar, vészhelyzet, rendkívüli esemény esetén közreműködik annak legrövidebb időn belüli elhárításában, az üzemvitel helyreállítása érdekében.
  • Gépeket, berendezéseket helyez üzembe, elvégzi az ütemezett karbantartásokat az üzemvitel érdekében.
  • Elvégzi a veszélyes gépek, munkaeszközök ütemezett vizsgálatait, karbantartásait.
  • Feladatait  műszaki rajzok, dokumentációk alapján végzi.
  • A munkavégzés érdekében használja és kezeli a szükséges technikát, gépet, szerszámot és mérőeszközt.
  • Rendelkezik anyagismerettel, kiválasztja a munkájához szükséges anyagokat, szerszámokat és mérőeszközöket, a tervfeladat teljesítése érdekében.

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.