Együttműködünk

Művezető

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Művezető pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú útépítési, mélyépítési útkarbantartói végzettséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési tapasztalatod van
  • Legalább 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalatod van
  • Jó a problémamegoldó képességed
  • Képes vagy gyors döntéseket hozni
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretekkel rendelkezel (MS Office, word, excel)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A kivitelezési-karbantartási folyamatok koordinálása; a feladatok menetének meghatározása és végrehajtásának biztosítása
  • Felmérésekben való részvétel
  • A folyamatos szolgáltatás ellátásának biztosítása, a munkaerő-, a szállítási eszközök-, és az anyagszükségletek megállapítása
  • A munkavégzés előfeltételeinek ellenőrzése
  • Adminisztrációs teendők ellátása, építési-felmérési naplók vezetése
  • Műszaki átadás-átvételi eljárás előkészítése, kapcsolódó bizonylatok beszerzése

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területei

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről