Együttműködünk

Jogtanácsos

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Városi Közlekedési Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Jogtanácsos pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Jogi szakvizsga és legalább 5 év szakmai gyakorlat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • ’B’ kategóriás járművezetői engedély

    Milyen feladatok várnak Rád?

    • Részvétel a peres és peren kívüli eljárások előkészítésében.
    • Feljelentések előkészítése, jogi támogatás nyújtása a rendőrségtől érkezett megkeresések megválaszolásához, az iratok elektronikus úton történő beküldése.
    • Közreműködés az MVK Zrt. szerződéseinek előkészítésében, megkötésében, a szerződésekből származó igények érvényesítésében.
    • Az MVK Zrt. szerződés-nyilvántartásának vezetése.
    • Jogi támogatás nyújtása a hatósági engedélyek társasági szintű nyilvántartásának felügyeletében, megbízott szakterületi munkatársak tevékenységének segítésében.
    • Közreműködés beszerzések, közbeszerzések előkészítésében, beszállítói szerződések véleményezése.
    • Támogatás nyújtása az MVK Zrt. működéséhez szükséges engedélyezési eljárások jogi kérdéseiben.
    • Közreműködés az MVK Zrt. működését meghatározó belső szabályozások készítésében, karbantartásában.
    • Az MVK Zrt.-nél megbízás alapján tevékenykedő ügyvédekkel, valamint a Miskolc Holding Zrt. Jogi Kabinetével való kapcsolattartás.
    • Jogi támogatás nyújtása az MVK Zrt. vezérigazgatója, a szakigazgatók, a szakterületeket irányító vezetők és a munkavállalók részére.

    Előny:

    • Köztulajdonban álló gazdasági társaságnál szerzett tapasztalat
    • Angol vagy német nyelv magabiztos használata
    • Vezetői tapasztalat

    Ajánlatunk:

    • Stabil vállalati háttér
    • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
    • Felelősségteljes munkakör
    • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
    • Ingyenes utazási lehetőség a Társaság járatain
    • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

    Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

    A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

    Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről