Együttműködünk

Informatikai biztonsági munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt.–nél!
Most itt az alkalom, Informatikai biztonsági munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

A Miskolc Holding Zrt.-re és tagvállalataira, illetve informatikai üzemeltetési szolgáltatásának ügyfeleire vonatkozóan keresünk informatikai biztonsági munkatársat, aki kis csapatban dolgozva tevékenyen részt vesz a szervezetek információbiztonsági irányítási rendszerének tervezésében, kialakításában, működtetésében, ellenőrzésében és tesztelésében, ezzel biztosítva az informatikai rendszerek biztonságos működését és a jogszabályoknak (különösen Ibtv. és Kibertan.tv.) való megfelelését.

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Informatikai és/vagy információbiztonsági végzettséggel rendelkezel
  • Nem riadsz vissza a jogszabályok olvasásától, értelmezésétől, vagy szabályzatok és szerződések véleményezésétől
  • Jó írásbeli (dokumentálási) és kommunikációs készségekkel rendelkezel
  • Igényes, precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás, rendszer szemléletű gondolkodásmód jellemez
  • Képes vagy csapatban és önállóan is  a hatékony munkavégzésre
  • Nyitott vagy a tanulásra és új, piacképes ismeretek megszerzésére
  • Legalább alapfokú, igazolható angol nyelvismerettel rendelkezel (angol szakmai szövegek olvasásához, angol nyelvű képzések elvégzéséhez)
  • Feddhetetlen (büntetlen előéletű) vagy

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Védelmi intézkedések megvalósítása
  • Belső biztonsági auditok és sérülékenységvizsgálatok végzése
  • Külső auditor szervezet által végzett kiberbiztonsági auditok támogatása
  • Információbiztonsági kockázatelemzések végzése, felülvizsgálata
  • Információbiztonsági intézkedési tervek összeállítása, az intézkedések ütemezett végrehajtásának követése
  • Információbiztonsági képzések anyagának összeállítása és a képzések lebonyolítása
  • Informatikai üzletmenetfolytonossági és katasztrófaelhárítási tervek felülvizsgálata, oktatása, tesztelése
  • Biztonsági események kezelése, kivizsgálása
  • Informatikai vonatkozású szabályzatok, szerződések információbiztonsági szempontú véleményezése

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Ibtv. szerinti védelmi intézkedések megvalósításában szerzett tapasztalat
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat információbiztonsági területen, megjelölt referenciákkal (pl. részt vettél ISO 27001 tanúsítási eljárásban)
  • Információbiztonsági tesztelésében (etikus hacker tevékenységben) szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszergazdai informatikai üzemeltetési tapasztalatok (Windows/Linux szerverek, webszerverek, adatbáziskezelők, hálózati eszközök)

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Kulturált munkakörnyezet Miskolc belvárosában, jó munkahelyi légkör, segítő munkatársak
  • Kihívások, változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamokon való részvétel
  • Rugalmas munkaidő
  • Béren kívüli juttatás (br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben
  • Kerékpárosbarát munkahely

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről