Együttműködünk

Pultos-pénztáros

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Szezonális álláslehetőség a Miskolci Fürdők Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Pultos-pénztáros pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van Informatikai ismereted és tapasztalatod online pénztárgép használatában
  • Pénzkezelésben való jártasság
  • Nyitott vagy a nyári szezonra szóló határozott idejű szerződés vállalására

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A vendégek tájékoztatása, pontos, igényes kiszolgálása
  • A felvett rendeléseknek megfelelően kiméri, elkészíti, szeleteli, és igény szerint csomagolja az árut
  • Az eladásra kerülő áruk értékesítésre történő előkészítése, eladótéri kihelyezése, az árukészlet figyelése és a hiányzó áruk pótlására
  • Online pénztárgép kezelése, felelősségvállalás  a pénzkészletért és az árukészletért
  • Napi standolás és a leltárakban való részvétel, standlapok szabályszerű, hiánytalan vezetése, kiértékelés
  • Gépek, berendezések beüzemelése és kezelése, üzemen kívül helyezése, kezelése
  • Gondoskodás az árak feltüntetéséről, az árjelzés ellenőrzése, a vendégek megfelelő tájékoztatása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • vendéglátóipari középfokú végzettség

  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Ajánlatunk:

  • 2024.08.31-ig tartó határozott idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Felelősségteljes munkakör

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolc Fürdők Kft. telephelyei

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről