Együttműködünk

Csatornahálózat kezelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt.  –nél!
Most itt az alkalom, Csatornahálózat kezelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Gyakorlati gondolkodású és határozott vagy

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Gépi és kézi csatornatisztítási, hibaelhárítási feladatok teljesítése magánszemélyek, intézmények, víziközmű üzemeltetők részére, amennyiben a munkája megköveteli, aknákba történő beszállással is.
  • Helyszíni munkavégzés folyékony hulladék, nem közművel összegyűjtött háztartási szennyvíz begyűjtéshez, állati eredetű melléktermék szállításhoz kapcsolódóan
  • Szippantó, kombinált csatornatisztító kommunális gépjárművek felépítményének kezelése, működtetése.
  • Közreműködés a víz- és csatornaközmű hálózatok vizsgálata (kamerás vizsgálat, vízzárósági ellenőrzés) során vizsgálóberendezés felépítményének kezelése.

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Közműhálózat üzemeltetése során szerzett tapasztalat
  • Építő- és anyagmozgató gép kezelője  jogosítvány (Szennyvízszállító és szippantó járművek gépcsoport)

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről