Együttműködünk

Villamos járműszerelő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt–nél!
Most itt az alkalom, Villamos járműszerelő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Szakirányú középfokú végzettséggel (vasúti villamos jármű szerelő, vasúti jármű szerelő-elektromos, géplakatos, karosszéria lakatos) rendelkezel;
  • Önállóan, megbízhatóan végzed a Rád bízott feladatokat;
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalatot szereztél.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A közúti vasúti motorkocsi, illetve egyéb gépjármű karosszéria elemek, és tartozékok javítása;
  • A járművek karosszéria, forgóváz, hajtásrendszer és egyéb fő és kisegítő berendezéseinek, egységeinek, beleértve a kocsiszekrényt, burkolóelemeket, tartószerkezeteket, és egyéb kompozit elemeinek javítását.

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

MVK Zrt. telephelye (3527 Miskolc, Szondi György utca 1.)  és végállomásai.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről